Press "Enter" to skip to content

Szczepienia Covid-19

Z przykrością informujemy, że Narodowy Program Szczepień nie został poprawnie uruchomiony. Wiele placówek w Polsce, w tym również nasza, nie jest w stanie zarejestrować Państwa na jakikolwiek termin szczepienia w naszej przychodni z powodu niedziałającego systemu E-REJESTRACJA.

Nadmieniamy,  że nie jesteśmy w stanie również określić terminu uruchomienia systemu, gdyż nie otrzymujemy żadnych wiarygodnych informacji od odpowiedzialnych za ten stan rzeczy agend Ministerstwa Zdrowia.

Jest nam niezmiernie przykro z zaistniałej sytuacji. Chcemy zapewnić, że rozumiejąc Państwa wyjątkowe potrzeby, od wielu tygodni przygotowywaliśmy się organizacyjnie zarówno od strony informatycznej jak i wyszkolenia personelu. Dlatego też prosimy również Państwa o szacunek dla naszych rejestratorek i lekarzy, którzy w żadnym stopniu nie są winni zaistniałej sytuacji.

Informujemy, że dla Państwa potrzeb uruchamiamy dedykowaną infolinię, które będzie czynna tylko wtedy, gdy będziemy mogli Państwa poprawnie obsłużyć.

TEL: 518 069 791

Dedykowana infolinia Ministerstwa Zdrowia: 989